НДІ українознавства – кадровий хаос від ВО “Свобода”

Дива продовжуються відбуватися в гуманітарній політиці українського уряду. Днями було оголошено про реорганізацію Національного науково-дослідного інституту українознавства і всесвітньої історії при Міністерстві освіти.
Півроку науковці Інституту домагалися усунення з директорської посади полковника МВС, нахабу й ярого українофоба А. Чайковського, що був ставлеником Д. Табачника. Здавалося б, тепер нова влада візьметься за розум й сприятиме (або принаймні не заважатиме) розвиткові науки. Але не так сталося як гадалося.
В колективі Інституту дізналися, що на посаду директора, мотивуючи квотним принципом, ВО “Свобода” якимось чином призначає свого однопартійця! Молодого історика (кандидата наук) з Львівської політехніки Галайка Бориса Миколайовича “Свобода” наполегливо ставить керувати і знову ж за так званими партійними квотами! Хто ж цей 30-річний молодик? Член цієї партії. До того ж у колективі вчені не можуть зрозуміти, як людину, у якої вийшло друком лише до 10 статей (по УВО, західноукраїнському русі у міжвоєнний період), з асистента на звичайній кафедрі зразу прагнуть просунути на директора новостворюваного інституту. І це в національний науково-дослідний інститут. Просто в голові не вкладається, кажуть науковці. От такі дива.
Вочевидь про науку та патріотизм в уряді згадують лише тоді, коли потрібно їх приватизувати під власні політичні амбіції чи, простіше кажучи, привласнити! І чим тоді ці панове відрізняються від комуністів і регіоналів?
БУЛАВА – прес-служба

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s