Центр підтримки добровольців Самооборони

 

В Музеї української пропаганди на столичній Троєщині, відбулася прес-конференція волонтерів Самооборони Майдану. Керівники Центру підтримки добровольців розповіли про доставку гуманітарної допомоги в зону АТО.

-Нагадаємо, першими добровольцями стали саме активісти Самооборони! Нині, в зоні АТО воюють понад 4000 бійців Самооборони Майдану з усієї України.- сказав координатор Центру Роман Орищенко, – А Центр має 6 спеціалізованих відділів, благодійний фонд.

-Ми займаємося військовим вишколом добровольців, готуємо операторів безпілотників, офіцерів по патріотичному вихованню, – заявив Андрій Габро, – Маємо гарні контакти з громадськими структурами ряду європейських країн, що надають дієву допомогу. Нещодавно супроводжували в зону АТО велику групу з Польщі, наприклад…

-ГО “Самооборона Троєщини” зібрала і доставила нашим бійцям понад 20 тонн різноманітних вантажів! – розповів Дмитро Бричок, – Нині, завдяки співпраці з Центром, проблем стало менше. Хлопці змогли налагодити надійне транспортне сполучення з бойовими підрозділами. Співпраця продовжиться!

-Наші гуманітарні конвої відправляються в зону АТО приблизно три рази на місяць, – повідомив начальник караванів Олександр Курза, – Щойно повернулися з Артемівська, Дебальцевого, Лисичанська, Сєверодонецька, Новоайдара, Щастя… Були на базах батальйонів “Київ-1”, “Київська Русь”, “Айдар”, “Чернігів”, “Київщина”… Готуємося до нового рейду… Контактуємо з 35 добровольчими батальйонами…

-Наша група “Офроуд майстер” постійно збирає необхідне для бійців АТО! – повідав комерційний директор фірми “Аква-Ас” Олександр Поштар, – Супроводжуємо вантажі. Ми змонтували наші унікальні фільтри для очистки води в кількох бойових підрозділах. Плануємо продовжити цю роботу!

-Деснянський район завжди підтримує волонтерів зони АТО! – заявила радник Голови РДА Ольга Мошковська, – Будемо активізувати цю роботу. Рада, що познайомилася з такими людьми! Про реальні справи повідомимо!

Команда журналу “Музеї України”, що теж побувала в рейді найгарячішими точками зони АТО, теж планує кроки з підтримки наших хлопців. Нині переймаємося долею БТР і БРДМ з Національного музею “Битва за Київ у 1943 році” – аби вони потрапили до батальйону “Київщина”. Відповідно, хочемо переправити до музею геройський загиблий танк… Самооборона Майдану пообіцяла сприяти… І Музейні експедиції в зону АТО продовжимо!

Днями в Музеї української пропаганди відбудуться зустрічі з іншими цікавими людьми…

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”, куратор Музею української пропаганди

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s