Дівчата НАТО і труси кольору крові снєгирєй

 

Рашен преса забита страшилками про хвашистів хунти! Чого лише не придумують! Таланти! Ніяка українська контрпропаганда протистояти тому не зможе! Бо психлікарня все-одно переможе! Варто лише направляти потік у правильне русло. Що ми і спробуємо зробити байкою про червоні труси.

Отож, злобним украм вже мало двох рабів! Нині вони примусили ослаблену Європу і кризові США надсилати досвідчених інструкторш НАТО. Лише незаміжних дівчат. Маладих. Для підняття бойового духу.

Зрозуміло, хвашисти всіляко іздіваюцца над бідними натівками, виплачують зарплату у гривнях, організовують сексуальне рабство, обмінюються, примушують робити масаж і контролювати рабів…

Для власників інструкторш НАТО навіть увели спеціальний елемент військової хунтівської форми – червоні труси. Перші партії одягу вже відправлено у війська спеціальним конвоєм волонтерів…

За інформацією української розвідки, в частинах російської армії, особливо серед бурятів, евенків, чукчів та інших, почався психологічний занепад. Завдяки сюжетам рашка-тб, у них склалося враження, що укри – то якісь суперлюди, які викопали Чорне море, мають по двох рабів, персонального тренера з фітнесу, спеціальні труси під колір крові снєгирей, ще і маладих інструкторш НАТО. Каждаму!

Прибуття першої тисячі інструкторш НАТО очікують у Артемівську. Бо саме туди завезли червоні труси волонтери…

А легенда виникла просто. У нашому конвої їхала унікальна жінка з Полтави Вікторія Мірошніченко. Все, що вона передавала бійцям, примушувала нас, у тому числі мене, фотографувати для звітів. Робіну доводилося розпаковувати. І тут ми доходимо до червоних трусів… Почалася ржачка. Сфотографувалися. Знімки потрапили в інтернет. Залишилося поєднати їх з байкою про інструкторш НАТО – і готовий сюжет для рашка-тб. Даруємо!

Ось цей пост Віки Мірошніченко і фотки, з яких прикол і почався: Огромное спасибо за гостинцы от ребят Полтавський волонтерський корпус Патріотів України , Наталія Талипова и Надежда Легкобыт . Natali Sobol и всей твоей команде , и отдельное СПАСИБО Ларисе Николаевне за трусики мальчикам!) Всё отвезла!!!

Волонтерський рух переживає важкі часи – високий курс, жахливі ціни на пальне. Складно скуповуватися, доставляти… Тож допомагайте! Хто чим може!

Найближчий рейд – Самооборона Троєщини. Віку Мірошніченко легко знайти в Фейсбуці. Те, що потрапляє їй до рук, чітко буде доставлено на передову! Ну, і Самооборона Майдану. Це найбезбашеніші волонтери яких я бачив! Робіну давно час дати орден…

Ну, а історія про натівок і труси кольору крові снєгирей займуть своє місце в фолькльорі АТО.

Бо Україна переможе!

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України” з третьої поїздки в зону АТО

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s