Дружина Кириленка скопіювала свій підручник “Культура і наука” із студентського реферату

 

Дружина Кириленка скопіювала свій підручник "Культура і наука" із студентського реферату“Текст книжки справляє враження, що її писав фанат “русского мира”
Дружина міністра культури В’ячеслава Кириленка Катерина Кириленко, яка працює завідувачем кафедри філософії в університеті імені Поплавського нещодавно видала підручник “Культура і наука”.

Дружина Кириленка скопіювала свій підручник "Культура і наука" із студентського реферату Катерина Кириленко. Фото: museum-ukraine.org.ua

Про це повідомляє журналіст Віктор Тригуб на сайті журналу “Музеї України“.

“Попри те, що Катерина Кириленко є дружиною начебто помаранчевого міністра, текст її книжки справляє враження, що писав його якийсь фанат “руського міра” і радянського минулого. З усіх українських авторів на згадку міністерської дружини заслужили чотири-п`ять філософів, які загубились на тлі цитувань Енгельса, Маркса та цілої когорти якихось маловідомих радянсько-російських авторів середини минулого століття”, – зазначає журналіст.

Він наголошує, що набагато цікавішим виявилось те, що “текст підручника пані Катерини місцями повністю співпадає з текстом, розміщеним на одному з сайтів студентських рефератів”.

Журналіст наводить приклади плагіату: текст Кириленко (сторінка 89): “У процесі розвитку індустріальної культури все глибше виявляється її внутрішнє протиріччя. Критики капіталізму, особливо марксисти, вже в ХІХ столітті відкривають властиву для неї тенденцію перетворення працівника в мовчазний придаток машини. Відбувається відчуження робітника від процесу і наслідків своєї діяльності. Зростання культури праці обертається падінням зацікавленості у ній працюючої людини-працівника”.

Текст реферату: “В процесі розвитку індустріальної культури все більш глибше виявляється її внутрішнє протиріччя. Критики капіталізму, в особливості марксисти, вже в XIX столітті відкривають властиву для неї тенденцію перетворення працівника в мовчазний придаток машини. Відбувається відчуження робітника від процесу і наслідків своєї діяльності. Зростання культури праці обертається падінням зацікавленості у ній працюючої людини”.

“Усього ж перші п’ять сторінок реферату (в рефераті вони названі “Вступ” і “Загальне поняття про культуру праці”) повністю сплагіачено на с. 88-92 книжки Кириленко”, – заявив журналіст.

Він зазначає, що книгу Кириленко рекомендувала до друку цей підручник Вчена рада КНУКіМ, протокол № 6 від 3. 10. 2014, рецензентів було аж чотири, усі з науковими ступенями, до того ж серед рецензентів був Сергій Валерійович Руденко, який вимагав скасувати присудження наукового ступеню к. політичних наук Соні Кошкіної – журналіст (Ксенії Василенко).

http://ipress.ua/news/druzhyna_kyrylenka_skopiyuvala_sviy_pidruchnyk_kultura_i_nauka

_iz_studentskogo_referatu_122479.html

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s