Ю.Нерослік зробив плакати про “Айдар” і комбата С.Мельничука

Виставка плакатів “Надія Савченко” отримала несподіване продовження. В залі Музейно-патріотичного центру КУН на Печерську відбулася цікава зустріч.
Арт-директор журналу “Музеї України”, боєць 92 бригади ЗСУ Юрій Нерослік познайомився з легендарним комбатом 24 батальйону “Айдар” Сергієм Мельничуком. Разом з сестрою Героя України Надії Савченко – Вірою та Головою КУН Степаном Брацюнем, Музей плакату, через виставку, привернув увагу до долі найвідомішої військовополоненої світу. Була прес-конференція.
Потім ми довго спілкувалися.
-Вдячний бойовому побратиму, саперу і талановитому художнику Юрію Неросліку! – сказав народний депутат Сергій Мельничук, – Поруч стояли під Щастям… І воює і малює! Слідкую за творчістю Юри, дякую, що створив плакати і про “Айдар”. Вважаю його роботи кращими! Їх знають і люблять у військах. Нам часто їх привозять волонтери. Державним органам давно варто виготовити плакати про АТО масовим накладом і передати у військо. Але…
-Спасибі Юрію за плакати про мою сестру – Надію Савченко! – зазначила Віра Савченко, – Сподіваюся, що скоро Надія особисто огляне виставку і поспілкується з Юрою… Переможемо!
Того ж дня, молодший сержант Нерослік відбув до Харкова. І вражений розповідями Сергія Мельничука створив кілька нових робіт про “Айдар” і його першого комбата. Вийшла маленька збірка.
-Йде скоординований рух з дискредитації добровольчих батальйонів АТО! – поділився Юрій Нерослік, – “Айдар”, виявляється, зрадники. “Дніпро” – “найманці”. “Торнадо” – “бандити”. “Азов” – “нацисти”. “Київ” – “не ті”… І говорять це ті, хто спершу був на іншому боці Майдану та радісно здавав Крим та Донбас! Чому ті “правдоруби” не на фронті? Чи їх діти. А бійці воюють. Гинуть, отримують поранення. Ризикують. Аби не вони, терористи вже були б в Одесі. І такі звинувачення! Героїв перетворюють на злочинців…
Юрій, своїми роботами вирішив морально підтримати комбата Мельничука, якого вже у чому тільки не звинувачують і добровольців “Айдару”, які для продажних ментів є головними ворогами. Хлопців постійно заарештовують, кидають за грати. Вже зрозуміло – то не випадково!
-Є збірка десь з 10-15 плакатів, які мрію виготовити нормальним накладом і подарувати бійцям “Айдару”, – сказав Юрій Нерослік, – Передати родинам загиблих, у школи, виші, де вчилися айдарівці, зробити кілька виставок. Буду вдячний всім, хто допоможе реалізувати проект!
Зрозуміло, Музей плакату при журналі “Музеї України” всіляко підтримає свого арт-директора! Плакатам бути!
Віктор Тригуб, директор Музею плакату при журналі “Музеї України”

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s