Художник-плакатист: в Іловайському котлі мій плакат врятував другу життя

DSC04243

Відомий український художник-плакатист Юрій Нерослік розповів у відео коментарі УНН про мізерну присутність патріотичної теми на носіях зовнішньої реклами, а також про те, як в Іловайському котлі його твір врятував другу життя

“Ідеї для плакатів беру із подій, які відбуваються у нас в Україні. Один плакат потрапив до кіборгів у Донецький аеропорт. Там їх надихав, аби не здатися і дати відсіч ворогам.

Ще один плакат я робив моєму другу. Ми познайомилися у Фейсбуку до війни. Він пішов до батальйону “Дніпро-1”. Я йому зробив плакат “Хай кулі тебе минають”. І коли ми потрапили в Іловайськ, мій товариш теж був там, тільки з іншого боку. Коли виходили з котла – він їхав на БТРі. Вбило його командира, що сидів зліва. Справа сидів ще один боєць, якого повністю розірвало, а друг лишився живим. І потім ми списалися у Фейсбуку, і він каже “Юра, ти знаєш, цей плакат став моїм оберегом”. Ось такий збіг”, – розповів Ю.Нерослік.

Ю.Нерослік практично єдиний в Україні, хто створює плакати військово-патріотичного напрямку. Їх не зустрінеш на носіях зовнішньої реклами, однак можна побачити, зокрема, у воєнкоматах східних областей та у школах.

“Патріотична тема має бути присутня. Бо зараз дуже багато хто намагається ухилитися від армії. А виконати свій військовий обов’язок – це обов’язок громадянина України”, – вважає Ю.Нерослік.

Довідка УНН: Народився Ю.Нерослік у Первомайську Луганської області. Проживає у Харкові. Навесні минулого року прийшов до воєнкомату добровольцем. Зараз у чині сержанту служить сапером у 92-гій бригаді. Пройшов Іловайський котел. Почав малювати плакати із зими 2013 року. Створив майже 1000 патріотичних плакатів, зокрема, серії на підтримку “Національної гвардії України”, Надії Савченко. На усіх його творах присутні кольори українського прапору.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1475906-khudozhnik-plakatist-v-ilovayskomu-kotli-miy-plakat-vryatuvav-drugu-zhittya

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s