Краматорськ отримав унікальні плакати!

 

Музей плакату України дарує місту Краматорськ ексклюзивну підбірку патріотичного плакату. Такого комплекта немає навіть у автора – учасника АТО Юрія Неросліка! Багато робіт роздруковані на папері вперше!

В рамках культурно-мистецької акції “Відчуй Україну!”, започатковану Донецькою ОДА, часописом “Музеї України”, Музеєм плакату та рядом громадських організацій, заклади культури зони АТО забезпечуються виставками сучасного українського плакату.

Чимало виставок, особливо у прифронтовій зоні, вже діють.

-У нас було кілька десятків комплектів, виготовлених масовим накладом, – розповів арт-директор Музею плакату при журналі “Музеї України” Юрій Нерослік, – Вони майже закінчилися. Шукаємо спонсорів для друку нової серії. Вирішили дарувати державним музеям Донеччини індивідуальні підбірки – аби не повторюватися. Першим став Художній музей міської Ради Краматорська.

Справа в тому, що ПЕРШИЙ – авторський відбиток, плакату, створений через електронну програму, має неабияку колекційну цінність. Отже, Краматорський музей отримав важливі експонати!

-Ми вдячні фронтовику Юрію Неросліку, що воював у нас під Іловайськом, під Маріуполем, за такий подарунок! – зазначила начальник Управління культури і туризму Донецької ОДА Аліна Певна, – Роботи Юрія вже представлені в музеях області. Художник вважається одним з кращих плакатистів Європи! Вдячні місту Харкову за Юрія і його виставки, яких саме на Донеччині найбільше!

Нині, після демобілізації, після фронту, де Юрій провів більше року як доброволець, Нерослік безробітний… Віддає себе всього творчості. Створює кілька плакатів на тиждень.

Його роботи суперпопулярні в соціальних мережах. Українська редакція Радіо Свобода, щодня використовує їх як заставки на сайті. Готуються персональні виставки в Європі.

Тож Краматорськ може пишатися, що автор такого рівня представлений в музеях міста!

Прес-служба Музею плакату України

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s