Торецьк: Є виставка плакатів Юрія Неросліка!

 

Прифронтовий Торецьк отримав виставку патріотичного плаката Юрія Неросліка! Це наслідок 15 Музейної експедиції в АТО команди журналу “Музеї України”.

Подяка начальнику Управління культури і туризму Донецької ОДА Аліні Певній, що особисто переймалася проектом, директору Торецького музею Надії Семеновій, куратору Володимиру Землянку, арт-директору Музею плакату Юрію Неросліку…

Виставку розгорнуто в Центральній міській бібліотеці, де вимушено працює Відділ культури та переміщений музей. Тут завжди багато відвідувачів, школярі, молодь, працівники культури.

Приємно, що спираючись на плакатний ряд, музейники проводять патріотичні екскурсії. Дітлахи активно фотографують плакати, використовуючи їх у своїх профілях в соцмережах.

І кілька цитат з наших матеріалів про експедицію:

“Підірване і спалене приміщення міськради. Внаслідок обстрілів втрачено кілька будівель. Є кілька обмежень для перебування у кількох закладах культури. Відділ культури, як і народний музей міста, змушені перебратися до Центральної міської бібліотеки. Але, до честі української влади, всі бюджетні заклади культури фінансуються і працюють у повному обсязі!

Музейні фонди вціліли, як і сам музей. Сподіваємося, найближчим часом напишемо про його роботу більш детально!

Ми поспілкувалися з директором музею Надією Іванівною Семеновою, подарували комплект українських плакатів Юрія Неросліка (що був присутній особисто), окреслили шляхи співпраці.”

“Місто складне. Фронт на околиці. Поруч окупована Горлівка. Чомусь не здійснили люстрацію – при владі ті ж, хто кликав Путіна, проводив референдум, ліпив ДНР… Музей на реконструції. Будівля міськради підірвана і спалена. Відділ культури і музейники перебралися до бібліотеки. Яка напрочуд тепло оформлена в українському стилі, проводить чимало патріотичних заходів.

DSCN7003Подарували виставковий комплект плакатів, які урочисто презентували наступного дня, музею створили сайт. Проїхалися містом, де чітко відчувається прифронтова напруга. Неподалік Авдіївка, де постійно гримить, інші гарячі точки. Якщо буде сепарський наступ, тут вістря удару… Тож тиша дуже оманлива. І так два роки. Побажання миру тут сприймається зовсім інакше…”

Торецьк став ще одним містом Донбасу, де розгорнуто патріотичну виставку Юрія Неросліка!

Готується нова Музейна експедиція…

Музеї України

DSCN7037

DSCN7032

DSCN7025

DSCN7023

DSCN7018

DSCN7008

DSCN7003

DSCN6991

DSCN6988

DSCN6945

DSCN6965

DSCN6969

DSCN6972

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s