Ася Колос. Україна має талант!

У двадцять першому столітті людина починає втрачати сенс життя і їй, здається, що в цьому світі немає нічого цікавого та захоплюючого. Але, на допомогу приходить – творчість, яка допомагає бачити цей світ кольоровими барвами.

Творчі таланти людей  переносять нас в зовсім інший вимір, в якому час плине зовсім по-іншому, не так як в реальному житті. Щоб побувати в уявній казці, люди відвідують виставки художників, скульпторів і насолоджуються кожною хвилинкою з Прекрасним.
У кожній країні сотні, а то й тисячі  митців. Україна також намагається не відставати. От і київська художниця – Ася Колос прославилася своїм коханням до рідного Києва, до Батьківщини, до своєї матінки-неньки.

Ця дівчина має яскраві роботи, незабутній стиль, незламну позицію. Вона з перших днів підтримувала Майдан і ніколи не стояла осторонь. Коли Ася дізналась про проведення творчих виставок на території Донбасу, то “полетіла на крилах творчості” і зробила приємну несподіванку жителям цих територій. Відкрила персональну виставку у Краматорську під назвою “Прогулянка Києвом”.
435992_2 Андрій Малишко передав всю чарівність і красу Києва через рядки вірша “Київський вальс”:
Ночі солов’їнії, ночі весняні,
Доли подніпровські наснились мені.
Знову цвітуть каштани,
Хвиля дніпровська б’є.
Молодість мила, – ти щастя моє.
Далі неозорії, київські сади,–
Друже незабутній, ти прийдеш сюди.
435992_3 Пані Ася ж всю свою чарівність передає через картини, які з’являються у неї в голові. Наприклад,” Вечірні вікна”, “Дощ у Києві”, “Осінь”, “Вечірній спалах”,” Біля фонтану”, “Київ. Ярославів вал” та інші. Вона зі своїми друзями влаштовує незвичайні майстер класи, які можуть відвідати всі охочі, а заодно і сфотографуватися, бо ж вона працює у живописі, графіці та гобелені. Її картини бувають на багатьох виставках України та за кордоном.
Впевнено можна заявити, що Україна, не дивлячись на страшні події 2013-2017 років, продовжує розвиватися і набувати нових талантів.

-Ася Колос, трім інших талантів – українська патріотка-майданівка! – підкреслив редактор журналу “Музеї України” Віктор Тригуб, – На Євромайдані з перших днів! Учасник легендарної Плакатної сотні!

Спеціально для студентів-журналістів університету “Україна”, творчої групи ТРК “Культура”, Ася Колос, за підтримки ГО “Нова країна”, ГО “Гуманітарна ліга”, журналу “Музеї Україна” провела унікальну мистецьку акцію – майстер-клас малювання картини за двадцять хвилин. Я вражена!

А виставка працює у самому центрі Києва на Городецького,12/3 офіс 50.

Відвідайте!

Сніжана Савєльєва, студентка університету “Україна”

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s