Владислав Мороко: Керівники першими почали проходити новий шлях

Заклади культури та її працівники завжди були на вістрі соціальних, політичних та суспільних змін. Напевно саме тому наші керівники першими почали проходити новий шлях призначень на посаду за новими правилами – контракт.
Вчора відбулися засідання комісій по двом закладам. Я вітаю рішення колег, яким Запорізькій обласній раді рекомендовано призначити на керівні посади обласної філармонії та ТЮГ – І. Конарєву та В. Шкляренко.
Ми йдемо першими, а тому і увага до нас велика. Саме тому ми, як завжди, діємо виключно в правовому полі. І в допомогу нам ЗАКОН УКРАЇНИ «Про культуру» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, № 24, ст.168). Все, що торкається кадрової політики виписано в ньому. І все, що відбувалося в процесі роботи кадрових комісій теж. І вигадувати та розробляти щось не потрібно. І головне, що згідно Закону всі кадрові дії – і звільнення, і призначення, і організація процесу кадрового відбору робиться, згідно норм Закону, виключно органом управління. Для наших закладів таким органом управління є Запорізька обласна рада. Ані Департамент, ані жоден інший державний орган не має жодних інструментів впливу на даний процес. І якщо в рамках попередніх кадрових Положень, з Департаментом облрада погоджувала призначення, то тепер і цього немає.
16144774_1197662110271342_256447138_nСаме тому будь-які звинувачення у впливі, тиску чи намаганні викривити результати роботи комісій, створених Розпорядженням Голови облради, є безпідставними.
Моя ж особиста участь в комісій – це рішення колективів, які згідно норм Закону делегували своїх представників до комісій на зборах. І збори ці були прозорі, такі ж як і всі інші рішення – і громадських організацій, і депутатських комісій та фракцій. Тому всі заяви навколо цього є судженнями і приватною думкою. Останнє, дорече, на засіданнях підтвердили і фахівці облради – кадровики та юристи, яких запросили допомогти і роз’яснити.
Тому я вітаю переможців конкурсу, а тим кого вони чекають в майбутньому, бажаю натхнення в роботі над власними презентаціями.

Мороко Влад
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s