що робити людині, якщо вона на візку

Сьогодні на Українське радіо завітала група студентів з ВМУРОЛ «Україна». Студенти-журналісти, наче ж нічого дивного. Але… бігаючи коридорами щодня задумувався. Ну от в основному корпусі ліфти, ширина. Ну, наче б нормальна але… Сьогодні я бачив, як серед цих студентів була дівчина на візку. Я намагався прокрутити, як вона могла б потрапити у те крило, де, наприклад, працюють звукооператори. Так, були хлопці, були і працівники радіо-чоловіки. Але…

Я не помітив у нас санвузлів обладнаних для таких людей.

dscn9817Щоб потрапити до прохідної візочнику треба подолати універсальне диво радянського пандусобудування — дві колійки-швелери, які мають стандартну ширину.

Прикро, бо такого поняття як пандус і сходи не повинно існувати в природі. Середовище має бути адаптованим для усіх однаково. Людина відрізняється від тварини такими рисами: здатність до мовлення, мислення і співчуття. У тварин кволі особини гинуть. У людському суспільстві — всі рівні і мають однакові права.

І що робити людині, якщо вона на візку, а хотіла б працювати режисером чи звукооператором? Або якщо ця людина захотіла б вести якусь передачу?

Anton Komar

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s