Музей плакату: з колекції

Продовжуємо поповнювати народну інтернет-колекцію Музею плакату України. Триває Велика війна…

Народна плакатотворчість неймовірна! Соціальні мережі переповнені роботами різного рівня. Як аматорськими, так і створених відомими художниками.

Україна перетворилася на плакатний центр світу!

Музей плакату намагається зібрати і зберегти максимальну кількість малюнків. У крайньому разі, ми робимо таку спробу. Наші плакатні підбірки мають власний шлях, деякі роботи потрапляють у велику пресу, навіть міжнародну, на телебачення, роздруковуються на принтерах і опиняються на передовій… Ми популяризуємо їх на власних сайтах і блогах.

Музей плакату принципово не вказує авторів, привчаючи їх нормально підписувати чи позначати свої роботи. Є приклади плагіату… Існує і фактор безпеки. Дехто в тоталітарних Росії чи Білорусі, хтось на окупованих територіях. Хтось у прифронтовій зоні… Емігранти, біженці…

Авторство робіт належить авторам. Наша колекція – з відкритих інтернет-майданчиків! Віртуальний світ! Всі офіційні виставки Музею плакату в музеях, бібліотеках, державних закладах, на фронті – лише з дозволу Творців! Тобто, ніяких комерційних оборудок Музей не здійснює. Це важливе зауваження для всіх причетних, у тому числі критиків. Ми збираємо і просуваємо!

Музей плакату тримається на ентузіазмі безробітних творців, але цінить благодійну підтримку – Приват 5168755437879915

Плакати – то символи епохи…

Віктор Тригуб, директор Музею плакату, редактор журналу “Музеї України”

One thought on “Музей плакату: з колекції

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s