Європейська комісія створила грантову програму

Міжнародний інститут громадських ініціатив

Європейська комісія створила грантову програму для українських митців, культурних організацій та інституцій на суму 5 мільйонів євро

Конкурс є частиною програми «Креативна Європа» на 2023 рік. Його мета — підготувати післявоєнне відновлення українського культурного сектору, а також допомогти українським митцям і культурним організаціям у створенні та демонстрації своїх проєктів в Україні та країнах-учасницях Креативної Європи. Про деталі конкурсу можна дізнатись на сайті Європейської комісії.

«Культурне самовираження та доступ до культури є важливими складовими нашого життя. Вони допомагають нам справлятися з травматичними подіями, розвивати індивідуальну та колективну стійкість і дають нам інструменти для взаєморозуміння», — зазначила Марія Габріель, комісар з питань інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді.

Грантовий фонд буде розділений на три частини:

  • 2 мільйони євро виділять на підтримку українських митців і культурних організацій для створення і демонстрації мистецьких проєктів. Переможці цього напряму повинні фінансувати велику кількість малих проєктів за допомогою каскадних грантів.
  • 2 мільйони євро отримають культурні діячі з…

View original post Ще 58 слів

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s